Dlhé roky sa len rozpráva a rozpráva o  tom, že ako by mala vzniknúť lite verzia smartfónu od spoločnosti Samsung. Dnešným dňom to konečne Samsung oficiálne potvrdil, a preto sa všetci priaznivci značky Samsung majú na čo tešiť.

Rok čo rok používatelia značky Samsung počúvali, len to že má pri sérii S vzniknúť Lite, alebo prípadne Mini verzia smartfónu. Tak isto boli neustále sklamaný, avšak dnes sa karty obracajú a smútok môžu ľudia hodiť za hlavu, keďže sa chystá novinka, ktorá vás rozhodne poteší.

Najnovší Samsung Galaxy S10 Lite je skutočný, a potvrdil to aj samotný Samsung. Portál  AndroidAuthority prišiel s novou informáciou, že telefón aktuálne prešiel certifikačným procesom FCC, ku ktorému sa pridalo označenie SM-G770F. Na obrázku si môžete všimnúť prihlášku so snímkom obrazovky „o telefóne“ ako aj s označenie Galaxy S10 Lite. Zatiaľ o ňom vieme, že bude mať podporu pre dve Sim karty.

 

 

 

Galaxy S10 lite je konečne potvrdený samotným Samsungom

zdroj: AndroidAuthority

K ďalším parametrom môžeme pridať vo verzii Lite – skvelé technické parametre. V prvom rade táto novinka bude poháňaná Snapdragon 855 s 8GB RAM, a 128 GB úložiskom. Smartfón by mal mať 6,7 palcový FullHD + displej s 4500 mAh batériu. Novinka bude mať na zadnej strane 48 Mpx hlavný senzor a trojicu fotoaparátov. K ním bude patriť aj ultraširokouhlý fotoaparát s rozlíšením 12 Mpx s 5Mpx senzorom pre snímanie hĺbky.

 

Zatiaľ to vyzerá tak, že s termínom podania prihlášky by sme sa mohli predstavenia dočkať ešte počas tohto roka.

Zdroj: AndroidAuthority

Reklama
Share: