Samsung Galaxy S10 konečne dostala aktualizáciu, ktorá sa postará nie len o bezpečnostné aktualizácie.

S novou aktualizáciou Samsung zariadenia Samsung Galaxy S10 sa vyrieši aj jeden dosť podstatný problém.

V rámci nových aktualizácií, tak prichádzajú nové možnosti a aj vlastnosti, ktoré je už teraz možné vidieť na najnovších modelov série S21. V prvom rade sa poteší, každý majiteľ Samsung Galaxy Budsplus, pretože po novom v aktualizácii nájdeme aj prepínanie slúchadiel. Pozor, ale už teraz treba myslieť na to, že keď chcete túto funkciu využiť, tak si treba aktualizovať aj slúchadlá, inak vám to nepôjde.

Samozrejme, že výrobca sa postaral aj o nové možností funkcií zdieľania multimediálnych súborov, prípadne pridal do kalendára názov pre udalosti a dátum na zautomatizovanie registračného procesu udalostí. Popri aktualizáciach prichádzajú nové možnosti v rámci zohrania a One UI, i celkovo operačného systému.

Medzi ďalšie novinky prichádza aj vylepšenie Fotoaparátu, pričom tieto zmeny nebudú výrazné a ľahko viditeľné. Nové fíčurky, ktoré nás potešia budú možnosti obrazovky a nastavenia farieb. Tieto novinky prichádzajú z novšej modelovej série.

Ak si chcete čo najskôr skontrolovať to, že či už tieto novinky, tak navštívte vašu časť v nastaveniach telefónu a tam si zadajte Aktualizácia softvéru. Zvyčajne by ste toto tu nemuseli riešiť, ak to máte automaticky nastavené, ale pre istotu si skontrolujte, ak to nemáte nastavené.

 

Zdroj: Samsung

Reklama
Share: