Skončí Samsung Galaxy Note séria? Mnohí z nás sa toho obávajú, avšak neskončí a my vieme prečo.

Podľa dostupných informácií, by Samsung Galaxy Note séria ešte nemala skončiť.

Síce sa povráva o informáciách, že výskyt S Pen u iných zariadení okrem série Note je, tak tento krok neznamená koniec série. Totiž ako je zvykom tak pero S Pen sa začalo objavovať aj v sériách akými sú Galaxy SZ Fold. Vďaka týmto smartfónom, tak teoreticky modelový rad Note stratil svoj význam.

Avšak podľa správ juhokórejského denníka AjuNews a zástupcu spoločnosti Samsung, sa podpora S Pen objaví aj u modelov ako sú Galaxy S21 Ultra a Galaxy Z Fold 3. Po týchto informáciách krátko na to vznikli správy o tom od zdrojov spoločnosti, na ktoré informovala agentúra Reuters, že Samsung neplánuje vydať novú verziu Galaxy Note pre budúci rok 2021.

Aktuálna správa, ale od Yonhap News Agency tvrdí to, že podpora S Pen na viac zariadení nič neznamená, a tým pádom Samsung nemá prečo Galaxy Note sériu zrušiť.

Za základe aj nedávnych informácií od pracovníka Samsung Electronics sa hovorí o tom, že Galaxy Note plánuje do budúceho roka vydať nový Galaxy Note.

Informácie teda sú nejasné a nie je si nikto tým istý, že či bude modelová rada Note, alebo nebude, avšak oficiálne Samsung sa ešte k tomu nevyjadril, pričom Samsung, že vraj chystá veľké zmeny.

Zdroj: XDA-Developers

Reklama
Reklama
Share: