Majitelia nizšej modelovej rady Samsung Galaxy S20 a Note20 sa môžu tešiť na fičúrky ich novšieho brata S21.

Ak ste majiteľov vlajkových lodí od Samsung a vlastníte staršiu sériu, tak vás potešíme. Prichádza nová fičúrka z vyššej vlajkovej lode S21.

Podľa nových dostupných informácií sa dozvedáme to, že jeden z režimov modelovej rady Galaxy S21 prichádza aj do telefónov z roku 2020, ale pozor bude to len do vybraných. Portál TechRadarinformuje prichádza s informáciou o tom, že v rámci bezpečnostnej aktualizácie z mája 2021 pribudne aj alternatíva k funkcii Directors View ( tzv. pohľad režiséra), aký poznáme z modelovej rady Galaxy S21.

Čo obnáša tento režim?

V rámci tohto režimu budete môcť nahrávať video z viacerých kamier súčasne, to isté sa ráta aj pre selfie. Po novom tak z modelovej rady série Galaxy S21 si môžete nahrať nielen sami seba, ale viete si nahrať aj scénu vôkol seba, prípadne budete môcť využiť aj snímanie štandarných a ultraširokouhlých záberov súčasne.

Novú funkciu z vyššej modelovej rady tak získajú modely Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra, ako aj Note20 a Note20 Ultra.  Pre tieto zariadenia bude dostupná funkcia len s Dual Recording označením.

Odporúčame si pred vyskúšaním overiť dostupnosť aktualizácie v Nastaveniach – Aktualizácia softvéru. 

Zdroj: TechRadar

Reklama
Share: