V dnešnej dobe je už veľký problém s čipmi a ako pri autách, tak aj pri nových mobilných zariadeniach začínajú nastávať veľké problémy. Máme tu ďalšiu obeť?

Dlho očakávaná novinka z dielne Samsung sa začína stretávať s problémami. Reč je o Samsung Galaxy S21 FE, ktorý čaká dlhší príchod na scénu, než sa očakávalo.

Už ak si pamätáte tak mmodel Galaxy S20 FE, si získal popularitu medzi mnohými zákazníkmi, ktorý ocenili kvalitné spracovanie ako aj dobrú cenu/výbavu. Síce Galaxy S20 FE prišiel len v septembri minulého roka, tak jeho novú generáciu chceli uviesť na trh už v auguste tohto roka.

Podľa najnovších správ, ale zisťujeme, že model Galaxy S21 FE sa oneskorí. Na základe portálu Yonhap News už teraz vieme, že oficiálne predstavenie smartfónu bude v septembri, alebo až v októbri. Dôvod je jednoduchý. Firemný marketing sa začal viac zaujímať o smartfóny, ktoré sú tzv. skladateľné ako sú Galaxy Z Fold 3 alebo Galaxy Z Flip 3. Tieto novinky by mali byť predstavené na konferencii už v auguste.

S príchodom nových smartfónov očakávame aj Galaxy Watch 4, ktoré prídu s os Wear OS, ako aj Galaxy Buds 2. Po týchto novinkách príde na rad spomínaný smartfón Galaxy S21 FE.

 

O čom by to ale bol internet, ak by k modelu Galaxy S21 FE nekolovali fámy po internete. Ako sa povráva, tak jeho výrobu museli zatiaľ pozastaviť kvôli nedostatku čipov na trhu. Samsung, ale oficiálne túto správu vyvrátil a podľa nich toto nie je dôvod oneskorenia nového nástupcu Galaxy S20 FE. Možno jediným problémom bolo to, že výrobcovia začali asi vraciať aj telefóny, kvôli nedobrým bateriám.

Príchod je teda otázny, ale jedno je jasné. Na nový smartfón sa môžeme už teraz začať tešiť.

Zdroj: Yonhap News 

Reklama
Share: