Smarthodinky Samsung Galaxy Watch dostali oficiálnu aplikáciu Microsoft Outlook.

Podľa našich dostupných informácií si budeme môcť skontrolovať cez hodinky vaše nové emaily ako aj mnohé ďaľšie veci spojené s emailom..

Spoločnosť Microsoft na sociálnej sieti Twitter oznámil, že sprístupnili aplikáciu Microsoft Outlook vo verzii pre inteligentné hodinky a nositeľné zariadenia radu Samsung Galaxy.

Musíme sklamať zatiaľ používateľov Európskeho kontinentu, pretože táto novinka je zatiaľ len dostupná pre americký trh a neskôr sa rozšíri do ďaľších krajín, avšak ešte nepoznáme, že kedy to má prísť.

Aplikácia Outlook pre hodinky Samsung Galaxy Watch bude fungovať ako doplnok k aplikácií, ktorá je už nainštalovaná vo vašom smartfóne. Vďaka tejto aplikácií sa do hodiniek automaticky prenesú údaje o emailových kontách, do ktorých ste sa vo vašom inteligentnom smartfóne prihlásili.

Aplikácia v hodinkách zobrazí notifikácie o emailoch a nadchádzajúcich udalostiach. Vďaka tejto aplikácií Outlook si budete môcť prezerať aj prijaté emaily, budete ich vedieť organizovať, ako aj pridávať príznak a archivovať a mazať. K dispozícii budete mať aj funkciu, ktorá nejedného z vás poteší, pretože budete si môct filtrovať správy, ako aj umožní vám rýchlo zobraziť neprečítané, alebo označené emaily.

Ako sme už predtým spomínali, tak aplikácia je zatiaľ dostupná v obchode Galaxy Store, zatiaľ len v Amerike.

Reklama
Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *