Kórejská spoločnosť sa pustila do veľkého boja proti tínedžerom, ktorí používajú Apple zariadenia! Chce si ich vychovať.

Známy výrobca z kóreje myslí na budúcnosť, a podľa jeho slov by si chcel prilákať viac používateľov z prostredia iPhonov.

Samsung sa preto podaril husársky kúsok. V rámci webovej stránky iTest si používatelia môžu naskenovať QR kód a vďaka nemu získajú získajú appku na domovskú obrazovku. Samsung iTest sa bude javiť ako bežná aplikácia a vďaka tejto fíčurke budú môcť používatelia si jednoducho spustiť One UI operačný systém, ktorý využívajú používatelia Samsung zariadení.

Spoločnosť tak využíva nový spôsob priblíženia budúcich potencionálnych klientov, ktorích už nebaví iPhone prostredie. V One UI si tak budete môcť vyskúšať obľúbenú hru Fortnite, keďže na Apple zariadeniach si používatelia túto hru nemôžu vychutnať.

Ak používateľ doteraz využíval Galaxy Buds Pro, prípadne využíval Galaxy Watch3 namiesto Apple Watch, tak vďaka iTest si môžete spárovať vaše inteligentné zariadenia s iPhone. Otázka na záver znie. Podarí sa Samsungu pritiahnúť nových používateľov z prostredia Apple vďaka tejto appke, ktorá sa chová ako prostredie One UI?

Reklama
Share: