Zdá sa tak, že spoločnosť Samsung pracuje na novej verzii smartfónu, ktorá sa bude nenápadne podobať telefónu Xiaomi Mi Mix Alpha. Žeby toto bude nová vlajková loď Samsungu?

Známy portál LetsGoDigital zverejnil prvé rendery a aj video, ktoré by možno mohlo odhaliť novú potencionálnu vlajkovú loď spoločnosti Samsung.

Novo-ukazovaný dizajn, bol tak vytvorený na základe patentových obrázkov. Nová posuvná konštrukcia, ktorá sa „možno chystá od Samsung“, tak vám môže pripomínať model Xiaomi Mi Mix Alpha, alebo aj Mi Mix 3. Ako sa zdá, tak horná posuvná časť po otvorení odhalí fotoaparáty. Ako sa zdá, tak horná časť využíva displej s vysokým zahnutím, pričom má tzv. vodopádový displej. Tak ako vpredu, tak aj vzadu sa nachádza displej.

Podľa spomínaného patentu je spomenuté aj to, že smartfón je vyrobený z „akrylového materiálu“.

Ako sa zdá, tak pod displejom bude ukrytá stále kamera, ktorú bude môcť používateľ použiť na interakcie. Podľa všetkého by mala byť číťačka odtlačkov umiestnená v displeji. Z hudobného hľadiska by mal smartfón ponúknuť stereo reproduktory a mnoho ďalšieho ukrytého pod obrazovkou.

Patent odhaľuje aj nový spôsob odomykania smartfónu cez piezoelektrický snímač, bezdrôtové nabíjanie a eSim.

Zdroj: GizChinaLetsGoDigital

Reklama
Reklama
Share: