Firma Samsung nechce po novom, aby si modeli pri vydaní navzájom konkurovali. Rozhodli sa, preto pre uprednostnenie a prospech vlajkovej lode S21.

To čo sa niekomu môže podariť, tak niekomu aj vypomstiť. Vo zvyku totiž býva posledne to, že firmy vypúšťajú viaceré produkty na tlačových konferenciách.

Niektorým sa tento krok môže podariť a ich produkty sa budú enormne predávať, avšak pri niektorých značkách to nie je až tak pozitívne. Samsung sa preto rozhodol rozdeliť predstavenie dvoch najočakávanejších hráčov na trhu a tými je séria S21Samsung Galaxy Z Flip 2.

Podľa kórejského portálu The Elec sa spoločnosť vyjadrila tak, že nechce aby si ich telefóny konkurovali. Po novom sa tak môžeme tešiť na január, kedy bude predstavená modelová rada Galaxy S21. Pri Z Flip 2 by predstavenie malo prísť počas najbližších troch mesiacoch od uvedenia S21. Termín môže byť apríl/máj.

Na záver vás potešíme informáciou o možných špekuláciach o spoločnosti, v ktorých sa rozpráva až o predstavení piatich skladacích smartfónov.

Zdroj: The Elec

Reklama
Reklama
Share: