U nás menej známa séria Nova 8 a Nova 8 Pro pokračuje. Zákazníci sa môžu tešiť na skvelý telefón s ešte rýchlejším nabíjaním.

Obľúbená smartfónová séria Nova 8 a Nova 8 Pro pokračuje.

Ak žijete v Číne, tak vás poteší táto správa, keďže primárne tieto smartfóny sa budú predávať cez operátora China Telecom. Ak si, ale máme telefón porovnať s našim EU zástupcom podobnej rady, tak sa jedná o model Huawei série P, ktoré sú vždy vytvorené pre tých, ktorý chcú za priaznivú cenu dobrú výbavu. Vďaka webu Gizmo China sme tak získali skvelý prehľad o novinke.

Nový smartfón od Huawei Nova 8 príde vo verzii 8 v 128 GB a 256 GB pamäte. Pozor smartfón nebude mať možnosť rozšírenia vnútorného úložiska. Okrem tejto nevýhody nebude mať smartfón ani služby od Google, pričom Android 10 vlastní. Ak sa pýtate na displej, tak bude mať 6,5 OLED displej s rozlíšením až 1080 x 2400 px.

Keď vás zaujíma výbava fotoaparátu, tak sa môžete tešiť na hlavný 64 Mpx fotoaparát, ktorý bude súčasťou až systému štyroch fotoaparátov. Na prednej strane smartfónu nájdeme selfie kameru s 32 Mpx. Smartfón pobeží na obľúbenom procesore Kirin 985, ktorý je veľmi výkonný. Pozrime sa teraz na výhodu, ale aj nevýhodu. Medzi veľkú výhodu patrí super rýchle nabíjanie 66 W smartfónu. Naopak je to ale s batériou. Tá ponúkne len 3800 mAh batériu.

Zdroj: Gizmo China

Reklama
Reklama
Share: