Zdá sa tak, že aplikácia WHOO od slovenských tvorcov získava mnoho početné sťahovanie v App Store! Pilotná prevádzka, tak naberá na sile.

Pilotná prevádzka bezplatnej aplikácie WHOO na App store začína naberať na sile u slovákov.

Aplikácia od slovenských tvorcov má priniesť služby networkingu. V skratke si zapnete aplikáciu, nastavíte rádius a nech uvidíte, že čo sa vôkol vás nachádza.

Povedal spoluator aplikácie WHOO Daniel Čačala – “ Nápad priniesť jednoduchý nástroj na networkovanie vznikol spontánne. V dnešnej situácii som potreboval zistiť kontakt na osobu, ktorá sa nachádza v rovnakej miestnosti, no nemohol som ho možnosť osloviť. Vtedy vznikol nápad, že nič také neexistuje.

Túto šikovnú aplikáciu pre Android aj iOS stojí päť ľudí. Po zaregistrovaní do aplikácie si viete zvoliť profily, ktoré chcete zviditeľniť a tak jednoducho uvidíte každého, kto sa nachádza v danom perimetri (teraz je to 5 km). Po ukončení zákazu to už bude voliteľný rádius.

Samotný autori tvrdia, že aplikácia bude aj dobrá pre zistenie profilu sympatickej slečny sediacej v kaviarni o dva stoly ďalej, alebo je použiteľná aj počas veľkej konferencie, kde chcete nadviazať nové kontakty. Všetko samozrejme bude závisieť od vás, že koho chcete stretnúť a spoznať.
 
Aktuálne je aplikácia stiahnuteľná tu dolu v linkoch.

Stiahnúť z App Store
Stiahnúť z App Store

Stiahnúť z Google Play
Stiahnúť z Google Play

Reklama
Reklama
Share: