Piše sa rok 2014, kedy boli predstavené prvé hodinky pod tým istým názvom moto360. V tom čase sa mohli zaradiť medzi to najlepšie čo bolo aktuálne na trhu.

Písal sa rok 2014, kedy nové hodinky moto360 mohli zožať slávu, pretože v tom čase nemali až takú silnú konkurenciu. Po čase sa začala rodiť konkurencia, a preto sa spoločnosť motorola rozhodla v roku 2016 tento modelový rad skončiť.

Tento rok je tomu, ale inak. Spoločnosť eBuyNow (licencovaná) sa rozhodla pokračovať v tom biznise, kde to predým motorola nechala. V spolupráci s ňou, preto prichádza nová generácia hodiniek moto 360. Podľa nám dostupných informácií budú nové hodinky obsahovať systém Android Wear a budú mať veľmi blízky dizajn tomu ako malo staré moto360.

Oproti minulajšku si, ale novinka pripravý 1,2-palcový OLED displej, s rozlíšením 360 x 360 pixelov. Tento displej bude vybavený aj funkciou Always on. Aby sa vám ľahšie hodinky ovládali, tak budete mať vrámci používateľské prostredia k dispozícii korunku.

Aký budú mať výkon nové hodinky?

O rýchlosť zariadenia sa postará čipová sada Snapdragon 3100, ktorá bude spolupracovať s 1 GB pamäte RAM a 8 GB úložného priestoru.

Aké budú mať dostupné funkcie a aplikácie?

O funkčnosť hodiniek sa budú starať všetky potrebné senzory, čiže v moto360 nájdeme – snímač srdcovej frekvencie, GPS a NFC. Konektivita je zabezpečená cez Blueotooth 4.2 a Wi-Fi B/ g/n.

Budú aj vodeodolné?

Áno, hodinky sú odolné voči vode a mali by byť až do 3 ATM (30m).

Hodinky budú poháňané batérie kapacitou 355 mAh, ktorá ponúkne rýchle nabíjanie. Vďaka rýchlemu nabíjaniu by ste ich mali mať nabité z 0 – 100% za hodinu.

Cenovka nových hodiniek by sa mala pohybovať v okoli 350 dolárov v základných farbách ako sú Steel Grey, Rose, Gold a Phantom Black.

Musím vás, ale sklamať pretože dostupné budú zatiaľ len pre USA, Kanadu a Veľkú Britániu. Pevne veríme, že na slovesko sa čoskoro dostanú.

Zdroj: Moto360

Reklama
Share: