Ak ste náročným fanúšikom pri počúvaní hudby, tak Sony WH-1000XM4 sú určené presne pre vás. 

Náročný fanúšikovia počúvania hudby sa mohli pred nedávnom potešiť. Sony totiž predstavilo bezdrôtové slúchadlá, ktoré majú čo to do sveta povedať.

Nové Sony WH-1000XM4 prichádzajú s tým do sveta, že môžu posúvať hranice počúvania hudby úplne na inú úroveň. Na základe inteligentných zvukových technológií, prinášajú ničím nerušený čistý zvuk. Podľa výrobcu sú uvedené na trh s novými technológiami ako Hi-Res Wireless, NFC, LDAC, DSEE Extreme, ako aj umelú inteligenciu pod názvom Edge-AI. Slúchadlá zabezpečujú vďaka 40 mm meničom dokonalý zvuk, ktorý reprodukuje rozsah frekvencií až do 40 kHz. Vďaka príjemnej ľahkej konštrukcii na hlave by mali poskytnúť počas dlhého počúvania pohodlné nosenie bez zbytočného tlačenia. Ako sa zdá, tak výrobca myslel aj na ľahkosť ovládania vďaka rýchlo dostupným ovládacím prvkom na samotnom tele.

Medzi ďalšie fíčurky môžeme rátať aj funkciu ako je Speak-to-Chat čo v skratke znamená, že ak sa budete chcieť s niekým rozprávať, tak sa automaticky zastaví hudba a po dorozprávaní sa automaticky opäť spustí bez akéhokoľvek zásahu. Ďalšou fíčurkou je aj adaptívne ovládanie zvuku na základe toho čo robíte. Preto ak si ich dáte dolu z hlavy, tak sa vám automaticky hudba zastaví podobne ako pri Apple AirPods.

Čo nabíjanie?

Slúchadlá sa vám dokážu nabiť za 10 minút na 5 hodín a dokonca ak si ich po vybití pripojíte cez kábel, tak môžete cez ne naďalej vašu obľúbenú hudbu počúvať.

Cena: 385 €

Zdroj: Sony

Reklama
Reklama
Share: