Nový dron od značky DJI, bude ľahký, šikovný a vhodný do každej jednej situácie. Pomôcť by vám mal pri tvorení krásnych záberov.

Aktualizované:

Spoločnosť DJI dnes predstavila nový dron pod názvom DJI MAVIC MINI, ktorý by sa mal k nám už čoskoro dostať na trh.

Pri DJI MAVIC MINI pôjde o najmenší dron pre bežného používateľa, so zjednodušeným ovládaním a kamerou 2,7k.

Batéria, tak ako sme písali predtým, by mala vydržať až do krásny 30 minút a dolet by mal byť 2 KM (cez Wi – Fi prenos – predpokladáme cez pribalený ovládač)

Cenovka tohto dronu by mala byť na úrovni 399 euro, za základnú verziu (Dron,baterka,ovládač) a 499 euro za Fly More Combo.

V prípade záujmu o kúpu nám napíšte a možno vám vybavíme zľavu u nášho partnera. Dronerepublic.sk

Predobjednávky 👇👇

Stará správa:

Chcete si zadovážiť

Maličký, šikovný dron. Je reč o novom Mavic Mini, ktorý by sa vďaka svojej maličkosti mal vyhnúť registrácie v mnohých krajinách, ako aj v USA.

Prečo to tak vravíme? Totiž Mavic Mini bude dron o veľkosti dlane. To znamená, že bude ľahký a nebudete musieť žiadať ani o žiadnu FAA registráciu.

Šikovný pomocník pod menom Dron Mavic Mini bude vážiť len 249 gramov. Preto stále píšeme o FAA registrácii, pretože v Amerike si musíte dron zaregistrovať ak váži viac než 250 gramov. V uniknutých informáciách sa hovorí o čase maximálneho letu 30 minúť. Nový dron by sa mal pohybovať na úrovni 495 amerických dolárov. Možno najväčšou nevýhodou tohto dronu bude použitie 2,7 fotoaparátu, čo by malo predstaviť pokles v porovnaní s Mavic Air a Mavic Pro.

Oficiálny dátum predstavenia ešte nie je známy, ale rozpráva sa o tom, že by to malo byť v najbližších dňoch. No nechajme sa prekvapiť. 

O novinke vás budeme informovať.

Máte záujem o kúpu dronu? Napíšte nám súkromnú správu na info@techcrew.sk a my vám vybavíme zľavu od https://dronerepublic.sk/

Zdroj fotografií: newegg.ca

ZDROJ:  portál Engadget.

Reklama
Share: