Značka Sony prichádza na trh s absolútnou novinku pod názvom Sony Xperia 1 Professional Edition. V skratke to znamená – vylepšená verzia vlajkovej lode. Zaujíma Vás viac?

Ak ste sa potešili, že novinka od značky Sony uvíta na náš trh už čoskoro, tak hneď zo začiatku vás musíme sklamať, pretože nový smartfón Sony Xperia 1 Professional Edition je len pre japonský trh,

Pre potešenie vám, ale chcem oznámiť, že síce vyzerá rovnako ako klasická Xperia 1, ale vo vnútri sa veľmi líši. Na tento telefón upozornil portál droidshout.

 

SONY XPERIA 1 PROFESSIONAL EDITION

Podľa všetkého by sa pri tejto novinke malo rozprávať o profesionálnej verzii tohto telefónu, ktorá dostala tri novinky. Podľa nám dostupných informácií Sony vylepšilo displej, ktorý je aj v novej verzii 4K HDR a podporuje farebný priestor BT2020 s 10-bitovou farebnou hĺbkou. Displej by mal ponúknúť aj pokročilé nastavenia jednotlivých farieb.

Xperia 1 Professional Edition vám umožní pripojenie ethernetového kábla pomocou USB-C adaptéra, ktorý si ale budete musieť dokúpiť.

Medzi ďaľšie novinky tohto telefónu patrí aj zabudovanie rozšírenia pre Imaging Edge Mobile Transfer v skratke ( vylepšenie komunikácie a prenos fotiek medzi Xperiou a fotoaparátmi Sony).

Ako sme už na začiatku spomínali, tak telefón je určený momentálne len pre japonský trh, kde by sa cenovka mala pohybovať okolo 1300 eur.

SONY XPERIA 1 PROFESSIONAL EDITION
Reklama
Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *