Celosvetová novinka od Spotify ešte nie je dostupná. Aktuálne je v štádiu testovania. Spotify by tak mohlo zlacnieť.

Momentálne sa môžeme rozprávať službe, ktorá sa volá Plus. Táto novinka nám umožní mať väčší prehľad na prehrávaným obsahom.

Spotify Plus, je aktuálne vo vývine, ale avšak podľa portálu Android Authority sa bude jednať o spoplatnenú službu, ktorá bude stáť 0,99 USD mesačne. Táto služba by mala sprístupniť väčšiu kontrolu nad prehrávaným obsahom. Samozrejme niečo takéto tu už máme a je jednoducho používaná a zadarmo pomedzi vkladanými reklamnými blokmi. V praxi povedané, že za hodinu máte možnosť preskočiť malý počet skladieb, pričom nemusíte ísť podľa zoznamu pokiaľ ho máte zobrazený.

Čo tým vlastne získam, ak už to máme a ešte k tomu zadarmo?

Verziou Plus tak získajú používatelia síce reklamy, ale budú mať možnosť preskakovania skladieb podľa vlastných piožiadaviek. V tomto čase máme k dispozícii v našej krajine teda viacero účtov. Štandardný účet stojí 5,99 eur na mesiac. Dostupný je aj Duo, ktorý je pre dve osoby a vyjde lacnejšie ako rodinný účet, ktorý stojí 10,99 eur. Duo je tzv medzník medzi účtami.

Čo bude teda Plus účet?
Účet Plus nebude štandardnou súčasťou, aj keď bude u nás dostupný. Samotný portál The Verge uviedol, že táto verzia je len v pláne a aktuálne je určená pre malú skupinu osôb s tým, že nedá sa tvrdiť to, či sa tento účet aplikuje do bežných platených plánov.
Spotify zlacnie! Táto služba bude u nás čoskoro dostupná
Spotify zlacnie! Táto služba bude u nás čoskoro dostupná

Zdroj: Android Authority

Reklama
Share: