Pre známu hudobnú aplikáciu prišiel ďalší milník, ktorý sa zapíše do jej vlastné histórie. Opäť raz sa prekonala v počte používateľov.

Skvelá správa pre všetkých používateľov obľúbenej hudobnej aplikácie Spotify.

Milovaná hudobná služba, preskočila svoj strop a vytvorila nový rekord. Po novom sa už píše počet užívateľov na 320 miliónov čo je o 29% viac než predtým. Na tento úspech upozornil portál CNET.

Do tohto počtu sa rátajú aj používatelia, ktorí neplatia za službu a využívajú ju cez reklamy. Po novom sa aj tak podarilo zaznamenať počet platičov od 27% na 144 miliónov. Takýto rekord samozrejme upevňuje pozíciu aplikácie na 1. mieste svetového rebríčka hudobnej služby na svete.

Je to pritom až neuveriteľné, pretože samotná služba dominuje nad konkurentom od spoločnosti Apple (Apple Music). Bohužiaľ firma Apple zatiaľ neinformovala počet používateľov svojej aplikácie Apple Music.

Každopádne, ak ste ešte nezačali využívať hudobnú službu, tak ju môžete ako už bolo vyššie písané začať využívať a to úplne zadarmo. V službe sa nachádza aj mnoho podcastov, pričom sa pri ich počúvaní sem tam prehrá nejaká reklama, ale to nie je nič závažné.

 

Zdroj: CNET

Reklama
Reklama
Share: