Neustále je vo svete situácia neistá v rámci Covid, preto sa spoločnosť bude naďalej konať iba Online. Apple uverejnil dátum konferencie WWDC 2021.

Kedy bude WWDC 2021? Čo všetko sa na nej dozvieme?

Apple konečne oznámilo konanie konferencie WWDC 2021, počas ktoré sa predstavia nové produkty. Konferencia sa bude konať v rozmedzí 7 až 11 júna. Počas konferencie budeme mať možnosť spoznať nové operačné systému, ktorá pomôže vývojárom predikovať čo príde a na čo sa majú prichystať. V prvom rade skvelou správou je to, že vývojári už nebudú musieť platiť za vstup na konferenciu, pretože sa zvyčajne tiket na takúto konferenciu predával za 1500 dolárov +-.

Vráťme sa, ale rok dozadu, kedy konferenciu WWDC 2020 sledovalo až neuveriteľných 22 miliónov ľudí.

V rámci sľubov si Apple prichystal na WWDC 2021 nový pohľad na budúcnosť pre rôzne zariadenia. Novo poskytnuté informácie sa budú dotýkať iOS, iPadOS, macOS, watchOS a tvOS. Žeby prichádzajú nové inovácie?

Poznáme dátum Apple konferencie! Apple WWDC 2021
Poznáme dátum Apple konferencie! Apple WWDC 2021

Ak ste už niekedy sledovali túto konferenciu, tak Apple zvyčajne nič nenaťahuje a skôr predstavuje produkty do úplného detailu. Pokiaľ si myslíte, že sa viac dozviete o nových zariadeniach počas konferencie, tak to vás musíme sklamať. Bohužiaľ sa konferencia bude točiť vôkol operačných systémov – iOS 15, watchOS 8, iPadOS 15, tvOS 15 a macOS 12.

Zdroj: Apple

Reklama
Share: