Ak sa radi hráte na počítači, tak toto obdobie vás poteší. Steam prichádza so skvelým výpredajom hier.

Pokiaľ dlhodobo čakáte na svoje obľúbené hry v zľave, tak možno teraz je ten správny čas navštíviť Steam obchod a nájsť si tu svoju.

Steam sa tak ako každoročne opäť raz pustil do výpredaja hier, ktoré sú teraz za priaznivú cenu, ale po uplynutí času sa opäť raz vrátia naspäť do pôvodných cien. Tak ako sa zdá, tak výpredaj hier beží už od 22.12.2020 a pobeží až do 5.1.2021 19:00. V zľavách teda nájdete stovky hier, ktoré majú skutočnú 50 percentnú zľavu. Dokonca nájdu sa tam aj také, ktoré majú až 80 percentnú zľavu z pôvodnej ceny.

Tu sa napríklad môžeme pozrieť na titul Metro Exodus, ktorý inokedy stojí 39,99 eur a aktuálne je za 15,99 eur. Medzi ďalšie hry, ktoré vás môžu zaujať je Sims 4 z pôvodných 39,99 eur za 4,79 eur. Prosím pekne tu viete ušetriť až 88% z pôvodnej ceny.

Ak vás teda baví svet hier, tak zavítajte na Steam obchod a nájdite si tú svoju. Predsa je Vianočný čas a ak aj teraz hru nebudete hrať, tak verte že počas roka potom budete ľutovať, že ste si nekúpili to čo bolo za skvelú cenu práve počas tohto výpredaja. Nezabúdajte ak už aj hru budete mať v knižnici, tak už za ňu nebudete musieť platiť neskôr bez zľavy.

Zdroj: Steam

Reklama
Reklama
Share: