Často sa vám stáva, že vaše bezdrôtové slúchadlá meškajú so zvukom? Takýto omeškaný zvuk vám vie znepríjemniť pozeranie filmu, seriálu, alebo hranie obľúbenej hry. Dnes je tomu ale koniec. Nové bezdrôtové slúchadlá Razer Hammerhead prinášajú revolúciu a zabezpečia vám pohodlie, ktoré pri počúvaní vyhľadávate.

Ako isto viete tak mnoho aj drahších bezdrôtových slúchadiel má problém s tým, aby nemeškal v nich zvuk – napríklad Sony WH-1000X M3. Spoločnosť Razer, ale prišla s riešením nových herných slúchadiel Razer Hammerhead. Nie je to síce úplne omeškanie, ktoré firma Razer vyriešila, avšak pri „hernom režime“ je nastavené oneskorenie pri týchto slúchadlách len 60 ms. Ten čas znamená, že vaše ucho si ani nestihne uvedomiť, že v nich nejaký zvuk mešká.

Aktuálne novinka funguje cez Bluetooth 5.0, kvôli tomu aby zachovala aj kvalitu zvuku aj výdrž batérie na schopnej úrovni. Razer Hammerhead vám možno pripomenú Apple AirPods po stránke dizajnu. Áno je to tak, keďže si ich viete aj vložiť do nabíjacej krabičky. Slúchadlá ponúkajú IPX4 vodeodolnosť a 3 hodiny používania na jedno nabitie, čo je oproti iným slúchadlám pomerne málo. Dodávané púzdro ponúka 4 nabitia s výslednou výdržou 12 hodín.

Jedna z najhorších vecí pri používaní bezdrôtových slúchadiel je omeškaný zvuk, ktorý môže prekážať hlavne pri pozeraní filmov či hraní hier.

Veľkou nevýhodou týchto slúchadiel je to, že úroveň hlasitosti zvuku si môžete jedine upraviť cez telefón.

Cena = 119 eur. Pomer cena/ výkon zodpovedá.

Zdroj: The Verge

Titulný obrázok: Razer

Reklama
Share: