Garmin predstavil nové hodinky, ktoré umožnia hráčom pridávať informácie do streamu. Garmin tak reaguje na rastúci počet streamerov.

Novinka z dielne Garmin prichádza na trh. Hodniky Instict Esport Edition prinesú mnoho výhod pre streamerov.

Nové hodinky neprinesú len GPS, ale aj mnoho užitočných funkcií, ktoré prinesú hráčom výhody. Jednou z výhod je zobrazovanie reakcii od sledovateľov, ktorí sledujú daný stream. Využiteľné to je najmä pri hraní akčných alebo napínavých hrách.

Nové Garmin Instict Esport Edition, tak prinesú okrem prepojenia cez Bluetooth aj údaje o srdcovom rytme hráča, strese ako aj aj Body Battery. To znamená, že hodinky budú streamera kompletne biometricky analyzovať streamera a sledovatelia, tak budú mať nový zážitok zo streamu. Hodinky si viete prepojiť cez aplikáciu Garmin Connect, ktorá by mala mať výdrž až tri dni v režime esports, pri bežnom používaní by mali vydržať až 14 dní.

Okrem hracích funkcií ponúkajú nové hodinky aj klasické aktivity ako beh, bycikel, lyžovanie, pádlovanie a indoor aktivity.

Ako sú chránené pred nečakanými udalosťami?

Púzdro hodiniek je vyrobené z kvalitných kompozitných materiálov nazvaných fibre-reinfordced polymer tzn chemicky-tvrdené sklíčko, ktoré spĺňa armádne štandardy MIL-STD-810G. V skratke povedané majú vysokú odolnosť voči nárazom, plameňu, ako aj ponoru.

 

Cena hodiniek je stanovená pre Slovensku na  299,99 eur.

Zdroj: Garmin

Reklama
Share: