Office chystá ďalšiu novinku, ktorá by vám mohla zlúčiť všetky aplikácie do jednej. To by znamenalo, že vaše základné kancelárske nástroje sa skombinujú do jednej a vy tak v pohodlí budete mať všetko po ruke.

Spoločnosť pripravila novú verziu aplikácie Office, ktorá vám bude kombinovať všetky základné kancelárske nástroje. Reč je o Word, Excel, PowerPoint a mnohé ďaľšie. Všetko by sa malo skryť pod jeden spoločný názov Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint & more.

Podľa dostupných informácií pôjde o aplikáciu, v ktorej si budete môcť vytvárať, upravovať  dokumenty a spravovať ich v telefónoch, alebo tabletoch s Androidom. Novinka by sa mohla pribížiť aj k Google Docs, keďže v tejto novej aplikácií si budete môcť spoločne s vašimi kolegami/priateľmi upravovať dané súbory.

 

Skvelou novinkou vrámci novej aplikácie bude aj možnosť vytvárania PDG súborov z fotografie, alebo bude možné prevádzať súbory Word, Excel a PowerPoint do PDF formátu. Ešte jednou podstatnou novinkou bude možné podpísanie pomocou prsta a následné odoslanie.

Časom si ju bude môcť bežný človek vyskúšať, keďže bude dostupná, ale len na určitý čas v Obchode Google Play na tomto odkaze.

Zdroj: MSPowerUser

Reklama
Share: