Pred nedávnom sa na internete objavili nové náhľady kruhových fotoaparátov, ktoré sa podľa nás naozaj vydarili a sú originálne. Čo sa dozvieme z nových renderov Huawei P50 Pro?

Zdá sa, že nový dizajnový kruhový štýl fotoaparátov nebude mať len Huawei P50 Pro, ale aj jeho slabší brat Huawei P50.

Zatiaľ rendery neodhaľujú to, ako by mohli vyzerať obi dva modely v s kruhmi vo vnútri, pretože na renderoch sa dozvedáme len a len prázdnotu. Podľa leakera HoilNDI sa zdá, že nové vykreslenia modelu Huawei P50 Pro+ by mali mať detailnejší pohľad na objektívy. Zdá sa, že zostava piatich fotoaparátov bude rozdelená do dvoch kruhov, pričom horný okruh by mal mať v sebe ukrytý periskop s menším objektívom. Kruh, ktorý sa nachádza pod ním je už o čosi bohatší. V ňom sa okrem fotoaparátov zmestil aj senzor? (ToF)

Zatiaľ to, že či naozaj budú smartfóny vyzerať ako sú na renderoch sa na 100% nedá povedať. Totiž tento istý leaker pred mesiacom ukázal aj iné rozloženie fotoaparátov modelu P50 Pro+. Pre finálnu podobu si zatiaľ počkáme, ale stále do uvedenia P50 série ostáva do času, tak sa budeme musieť uspokojiť s týmito obrázkami.

Na záver dodáme už len toľko, že nepoznáme a nemáme ani oficiálne potvrdené informácie o predstavení modelovej série Huawei P50. Jediné o čom sa povráva je predstavenie vlajkových lodí v máji.

Zdroj: GSMArena

Reklama
Share: