Ak ste fanúšikom smartfónov od Xiaomi, tak táto novinka vás poteší. Nový Xiaomi Mi 10i bude čoskoro predstavený.

Síce sa nejedná o iný typ telefónu, ale už teraz vieme povedať to, že bude mať nádych novoty a ešte lepších technológií v sebe.

Portál Gizmo China informuje o tom, že nový Xiaomi Mi 10i bude predstavený už 5. januára, pričom jeho prvé predstavenie bude v Indii. V skratke povedané ide o smartfón, ktorý sa bude rovnať výbavou Redmi Note 9 Pro s 5G, avšak nebude mať značku Redmi, aleb Xiaomi.

Ako sa zdá, tak nový smartfón od Xiaomi doplní radu telefónov Mi 10 a Mi 10T modelov. Zatiaľ nevieme povedať, že kedy bude v Indii dostupný a ani kam pôjde, ale na isto vieme to, že Xiaomi chystá predstavenie nových modelov zo série Mi 11 už zajtra a my vás o nich budeme informovať.

Vráťme sa naspäť. Xiaomi Mi 10i príde s 6 GB alebo 8 GB RAM s 128 GB vnútorným úložiskom. Dostupné informácie naznačujú aj 108 Mpx fotoaparát, ktorý je na prvom mieste voči konkurencii. Smartfón by mal obsahovať aj procesor Snapdragon 750G a 120 Hz displej. Pozrime sa ešte na chystanú novinku, pretože tá by mala mať Snapdragon 888 pri Xiaomi Mi 11.

Treba si už len počkať.

Takto bude vyzerať Xiaomi Mi 10i!
Takto bude vyzerať Xiaomi Mi 10i!

Zdroj: Gizmo China

Reklama
Reklama
Share: