Dlho očakávaný nový hardware od spoločnosti Microsoft je už takmer krôčik od predstavenia. Tieto úniky nám ho trošku pomôžu odhaliť z rúška tajomstva.

Zdá sa tak, že ani Microsoft sa nevyhol únikom chystaných noviniek. Všetko nasvedčuje tomu, že produkty z dielne Microsoft ku nám už dorazia čoskoro.

Ako ste isto postrehli, tak neubehol dlhý čas od predstavenia nových notebookov Surface Laptop Go, ako aj tablet Surface Pro X s vylepšeným ARM.

Chystané novinky Surface Pro 8 a Laptop 4, by mali oproti dvom vyššie uvedeným novinkám priniesť minimálne dizajnové zmeny, ktoré síce nebudú viditeľné, avšak vo vnútri sa toho veľa zmení. Nové informácie nasvedčujú tomu, že v rámci noviniek sa môžeme tešiť na nové procesory Intel Core 11. generácie s grafickými kartami Intel Iris Xe. Pri Laptop Surface budeme mať možnosť si nakonfigurovať aj procesor AMD.

Pokiaľ čakáte viac informácií, tak bohužiaľ tie nemáme. V istote ale vieme povedať, že ak sa o produkty zaujímate, tak my ich pre Vás spíšeme a povieme o nich, keďže Microsoft asi uvedie novinky v tichosti, bez akejkoľvek veľkej tlačovky.
Predstavenie noviniek by malo byť v polovici januára a na záver potešujúca správa o LTE verzii pre tablet Surface Pro 8.

 

Zdroj: Windows Centralcozyplanes 

Reklama
Reklama
Share: