Konečne po dlhom čase aj ku nám do redakcie zavítala vcelku chrumkavá novinka. Vďaka partnerskému e-shopu sme získali DJI Mavic Mini 2 na testovanie.

Ak si myslíte, že ste už všetko držali v rukách a videli ste, tak sa mýlite. Pozrite si našich prvých pár foto z fotenia nového DJI Mini 2.

Nový DJI Mini 2 ku nám dnes zavítal do redakcie, a preto sme sa rozhodli vám ho najprv predstaviť a potom na záver ukázať fotografie. Novinka sa pýši doletom až do 6km pričom doba letu tohto typu drona môže byť až 31 min (v neskoršom teste po karanténe ho odtestujeme v teréne). Ako už predajca uvádza, tak max vzletová výška daného dronu je nad hl. mora 4 000m. Vďaka svojej skvelej výdrži batérie, ako aj silný motorom vrtúľ nás prekvapí.

V neskoršom videu po karanténe vás samozrejme chystáme prekvapiť videom počas, ktorého si vyskúšame aj 4K kamera s funkciou QuickShots. Ak teda chceme naozaj kvalitu za primeranú cenu, tak táto novinka bude presne pre nás. Vďaka 4k kamere a prenosu HD videa nám teda až do vzdialenosti 6 KM nič neutečie. V rámci trasenia obrazu sa o čistosť a netraslavosť postará troj-osý gymbal.

Pri pohľade na dron už od prvého momentu vidíme to, že prichádza dron s veľkými novinkami. V prvom rade ponúka skvelú kompaktnú konštrukciu, ktorá má skladací dizajn, čiže kvelo sa hodí na cesty.

DJI Fly

Čo je DJI Fly? Ak ste to doteraz nepostrehli, tak DJI Fly je aplikácia, v ktorej môžete s nadobudnutými materiálmi okamžite zdieľať vaše okamihy skrz na skrz socialných sietí.

Pozrime si, ale teraz našu galériu a na záver nás čaká produktové video.

Samozrejme ešte pred testom sa chceme poďakovať Dronerepublic za zapožičanie daného kúsku na test.

Testujeme nový DJI Mavic Mini 2!
Testujeme nový DJI Mavic Mini 2!
Testujeme nový DJI Mavic Mini 2! Toto sa zmenilo
Testujeme nový DJI Mavic Mini 2! Toto sa zmenilo
Testujeme nový DJI Mavic Mini 2! Toto sa zmenilo.
Testujeme nový DJI Mavic Mini 2! Toto sa zmenilo.

Do redakcie poslal produkt: Dronerepublic

Reklama
Share: