Tipy a triky
EMUI 10 pre Android je dostupný na Slovensku

Nový EMUI 10 so systémom Android je prístupný od včerajšieho dňa pre smartfóny od značky Huawei P30 a P30 Pro. Dnes vám poradíme, že ako si ju viete nainštalovať.

Call of Duty Mobile je možné hrať cez ovládač z konzól
CastAway je najmenší Chromebook na svete
Nové funkcie v Outlook

Nové funkcie, ktoré pribudnú do poštového klienta Outlook.com budú Gmail, Google Disk a Kalendár, Tieto novinky by mali priniesť uľahčenie práce používateľom pri práci s Outlook.com, ktorú sa snaží Google Čítaj viac

Aktualizácia Windows priniesla problém Bluetooth ovládačom
Youtube staví na prehľadnosť

Možno sa vám občas stalo, že aplikácia Youtube sa vám zdala byť neprehľadná. Dnešným krokom sa chce Youtube priblížiť k svojím sledovatelom, a preto prinesie prehladnejšie rozhranie, v ktorom sa Čítaj viac

Google mapy sa zlepšia
facebook-ma-na-krku-dalsi-skandal
Tip pre kontrolu pevného disku

Kontrola pevného disku vám môže zabezpečiť ochranu vašich súborov pred zbytočnou stratou. Váš HDD – pevný disk si môžete takto ľahko skontrolovať.

Nová aktualizácia Samsung pre S10 a S10+
Google Pay pridáva novinku

Pre platenie pomocou Google Pay ste kedysi museli zadať klasický PIN, aby ste zaplatili. Dnes je tomu už viac menej koniec, pretože Google Pay si prichystal novinku.

Nezabudnite si prestaviť hodinky

Blíži sa čas, kedy je vždy posledná októbrová nedeľa sprevádzaná presunom našich ručičiek na hodinách, a tak tomu nie je ani vo svete technológií.

Instagram official logo
Najzaujímavejšie články
Nová-herná-platforma-pre-hráčov-gog-galaxy-2
Rok 2020 prinesie nové dve herné konzoly od Xbox
Nový Tesla - Cybertruck