Sem tam sa stane, že máte nezodpovedané otázky zo strany Facebook. Nakontaktujte sa na podporu takto.

Ak ste vám stalo, že vám niekto ukradol účet, tak ste sa odrazu ocitli byť bezmocný, pretože nekonečné hľadanie kontaktu na podporu Facebook je v nedohľadne. Nebuďte zúfalí.

Mnohým z nás sa sem tam stalo to, že chceli sme priamo kontaktovať Facebook, avšak získať kontakt na neho je ťažké v dnešnej dobe nájsť a úprimne komu sa to chce hľadať medzi milión odkazmi. Rovnako nakontaktovať sa cez telefón, e-mail / čet je nemožné. Čo máte teda spraviť?

V rámci Facebooku nenájdete na stránkach kontaktné údaje a ani technickú podporu. Všetko si viete nájsť cez Centrum pomoci, ktoré ale tiež neponúka priame spojenie s Facebook. Priamu komunikáciu môžete využiť iba jedine vtedy, keď ste podnikový účet.

Ale poznáme ešte iné riešenie!

Pokiaľ vaše problémy pretrvávajú, tak je dobré sa obrátiť na nástroj zvaný Nahlásiť prelomený účet, ktorý si viete otvoriť cez stránku www.facebook.com/hacked. Dobrou správou je, že aj pri zablokovanom účte môžete napísať na e-mail disabled@facebook.com, ale nie je vtedy 100%-tné, že sa vám niekto z e-mailu skutočne ozve.

Každopádne v skratke – píše sa marec 2021 a facebook na nás z oblasti technickej podpory kašle a ostáva nám už iba veriť v to, že nástroje typu Nahlásenie prelomeného účtu nebudeme nikdy potrebovať.

 

Reklama
Share: