V ázijských končinách je značka Oppo známa. Je v televízii, na plagátoch v reklamách a jednoducho všade. U nás je neznáma, avšak prichádza k nám na trh s novým vlajkovým ťahúňom, ktorý si má získať srdce európana.

Novinka Oppo Reno Ace ponúkne používateľovi telefón, za ktorý sa rozhodne nemusí hanbiť. Oppo Reno Ace môžeme aktuálne prirovnať k najnovšiemu OnePlus 7T, pričom tiež ponúka Snapdragon 855+, 6,5 placový 90 Hz AMOLED displej s malým výrezom a rozlíšením 1080p a 48 Mpx hlavným fotoaparátom. Výhodou tohto telefónu bude 65 W SuperVOOC adaptér nabíjačka, ktorá by mala Oppo Reno nabiať za pol  hodinu, pričom pri smartfónoch sme ešte nevideli tak krátke nabíjanie. Podľa aktuálnych informácií ho trvá nabiť na polovicu za 15 minút.

https://www.youtube.com/watch?v=xnAwT3rr50g

Aktuálne s podobne rýchlym nabíjaním sme sa mohli stretnúť pri Oppo Find X v Lamborghini edícii. Pri spomínanom telefóne sa, avšak tak rýchlo nedokázal nabiť smartfón, keďže mu to trvalo 35 minút. Nabíjačka SuperVOOC je aktuálne jedna z najlepších a je zostavená z využívania dvojčlánkového dizajnu, ktorá sa ani len neprehrieva. Skvelou novinkou tejto nabíjačky pri tomto telefóne je aj to, že vďaka použitiu nitridu gália je nabíjačka celkom malá a praktická.

Cena smartfónu sa pohybuje na 2999 Juanov ( 390 eur) v Číne s 8 GB RAM a 128 GB pamäťovým úložiskom.

Aktuálne zatiaľ však nepoznáme, že kedy príde do Európy.

Zdroj a titulný obrázok: The Verge

Reklama
Share: