Dlho uvažujete, že ako si viete vdýchnúť nový život do starého Android zariadenia? Tento systém vám pomôže.

Ak váhate nad tým, že ako oživíte výkon svojho staršieho Android smartfónu, tak možno práve LineageOS 17.1 by mohlo byť to správne riešenie.

LineageOS 17.1 je postavený na verzii Android 10. Podľa všetkého by systém mal byť rozbehnuteľný na akomkoľvek zariadení, avšak nie všade je možné že bude systém na 100% fungovať. Informácie vravia o tom, že by ste sa mohli vrátiť s týmto systémom k zariadeniam z roku 2013 teda 7 rokov dozadu. Systém je dostupný aj pre tablet Google Nexus 7, práve kvôli tomuto faktu na to upozornil server 9TO5Google.

Ak ste majiteľmi smartfónov Moto Z3 Play a Samsung Galaxy Tab S6 Lite, tak aj pre ne by mal byť dostupný systém. Každopádne pre vyššie spomínané novinky neodporúčame inštalovať tento systém, pretože pri Samsung zariadeniach môžete prísť o Samsung rozhranie. Naopak pri Motorole získate toho viac, keďže je už viac neodporovaná.

LineageOS je dostupný pre mnoho zariadení a viete si ho stiahnuť ako ISO súbor zo stránky operačného systému.
Tento systém je teda odporúčaný najmä pre zariadenia, ktoré už viac nedostávajú podporu svojho systému a vďaka ním vdýchnete do nich nový život.

Zdroj: 9TO5Google

Reklama
Reklama
Share: