Nový smartfón od spoločnosti Huawei P40 Pro bude vyzerať neskutočne dobre a prinesie aj unikátny displej, ktorý poteší už len pri pohľade na neho. Novinka sa na trh chystá budúci rok a už teraz sa na ňu nevieme dočkať.

Táto fíčurka má pohltiť náraz pri páde telefónu.

Fotky novej P40 Pro naznačujú aj to, že smartfón dostane menšie rámiky nad a aj pod displejom.

Okrem toho samozrejme si na zadnej strane môžete všimnúť 5 fotoaparátov, ktoré budú mať v sebe objektívy – ultraširokouhlý, hlavný fotoaparát a teleobjektív, ktorý by mal mať až 10x optický zoom. Na pravej strane je ToF senzor, a aj piaty fotoaparát, ktorý bude slúžiť ako makro senzor, alebo ultraširokouhlý fotoaparát s oveľa viac širším zorným polom.

Na prednej strane telefón ponúkne aj duálny selfie fotoaparát v displeji. Smartfón má poháňať Kirin 990 s 12GB RAM a 256 GB interným úložiskom. Operačný systém bude asi Android 10 s nadstavbou EMUI, avšak ešte nevieme že či sa v telefóne vyskytnú služby od Google, pretože všetko to závisí od vlády USA či dá povolenie spoločnosti HUAWEI.

huawei P40 Pro

Huawei P40 Pro. Zdroj: 9techeleven.com

 

Ak sa už neviete dočkať na nový smartfón, tak vám prezradíme to, že oficiálne predstavenie smartfónu je približne v obodobí konca marca 2020.

Zdroj: 9techeleven

Reklama
Share: