Značka známa najmä z číny sa chystá dobiť EÚ trh. Nadnárodná spoločnosť BBK Electronic spúšťa do sveta nový smartfón Vivo X51 Pro. Prvotne zavíta na trh do Veľkej Británie.

Spoločnosť BBK Electronics sa chystá zaútočiť na Európsky trh, a začne vo veľkom vo Veľkej Británii. Spoločnosť oznámila príchod nového modelu Vivo X51 5G.

 

Nový smartfón od značky Vivo sa bude predávať za 749 libier (799 eur). Smartfón Vivo X51 5G ponúkne veľký 6,6-palcový displej so zahnutým FullHD+ Amoled displejom, ktorý by mal mať obnovovaciu frekvenciu 90 Hz s malým výrezom pre selfie kameru vpredu.

Ak sa vám zdá byť niečím špecifická zadná kamera, tak naozaj je. Podľa dostupných informácií bude hlavný fotoaparát obsahovať stabilizátor. Telefón ponúkne hlavný fotoaparát s 48 Mpx (f/1.6). Firma deklaruje veľkosť zostavy fotoaparátov, tým že „gimbal“ na smartfóne je omnoho väčší než na bežných fotoaparátov s OIS s použitím periskopu.

 

Novinka od spoločnosti Vivo! Smartfón X51 Pro
Novinka od spoločnosti Vivo! Smartfón X51 5G

Medzi ďalšími fotoaparátmi tam nájdeme portrétny fotoaparát s 13 Mpx a 8 Mpx ultraširokouhlým fotoaparátom, pričom posledný bude mať 8 Mpx a až 5-násobné priblíženie (60-násobné digitálne priblíženie). Vo výreze na prednej strane nájdeme selfie kameru s 32 Mpx senzorom.

Výbava smartfónu

Vivo smartfón bude mať čipset Snapdragon 765G od spoločnosti Qualcomm. O chod telefónu sa postará 8 GB RAM s 256 GB interným úložiskom, ktoré má aj podporu 5G. V rámci funkcií sa pripravte ešte na snímač odtlačku prstov v displeji, ako aj NFC. Batérie dostala silnú nádielku mAh. Smartfón ponúkne batériu s 4 315 mAh, s rýchlim 33 W nabíjaním.

Pod kapotou sa nachádza Qualcomm Snapdragon 765G, 8 GB RAM a 256 GB interného úložiska s podporou 5G. Výbava Vivo X51 5G je doplnená o snímač odtlačkov prstov v displeji, NFC a batériu s kapacitou 4 315 mAh, ktorá podporuje rýchle 33 W nabíjanie.

Aktuálne viac o smartfóne nevieme, ale na isto už teraz vieme povedať, že čoskoro sa na Európskom trhu objaví aj známa značka Oppo.

 

Zdroj: PhoneArena

Reklama
Share: