Isto všetci poznáte aplikáciu WhatsApp, ktorú využívate, preto aby ste si medzi sebou s kamarátmi a známymi vedeli posielať fotky, ktoré sa nezdeformujú ako cez Facebook. Okrem tejto možnosti pribudne aj funkcia automatického zmazania. Čo teda nové pribudne?

Je verejne známe to, že platforma je pri svojej veľmi vysokej popularite sprevádzaná pomalým vývojom. Ale nebojte sa! Nie je to na dlho.

Po dlhom čase sa konečne podarilo pri tejto aplikácií vymyslieť nové funkcie, ktoré boli inšpirované od iných platforiem. Pred pár dňami si mnohí užívatelia všimli novinku, ktorú spoločnosť implementovala. Reč je o funkcii automatického mazania starého mediálneho obsahu. Samozrejme v rámci tejto implementácie nasledovala aj aktualizácia pre firemných používateľov. Ako si mnohí z Vás všimli, tak počas tohto týždňa pribudla aj funkcia „Stlmiť upozornenia navždy“. Po novom od verzie 2.20.201.10 pre Android ste získali aktualizované používateľské rozhranie mediálnych ponúk podrobnejšieho obsahu tohto typu.

Každopádne novinka v podobe „stíšenia“ upozornení je geniálna a od bety sa to po roku stalo konečne skutočnosťou.

Novinka v Androide. Stíšenia správ v WhatsApp
Novinka v Androide. Stíšenia správ v aplikácii WhatsApp

Zdroj: GizChina

Reklama
Share: