Aplikácia WhatsApp počúvla používateľov a pripravila si pre nich nové možnosti. To o čom kedysi mnohí snívali, tak dnes sa to stáva realitou. Už o chvíľu budeme môcť používať aplikáciu WhatsApp aj na viacerých smartfónoch.

Ako isto vieme, tak už síce sa aplikáciach dala doteraz používať na mnohých zariadeniach, avšak mohol si ju používať iba na jednom smartfóne. To znamená, že pokiaľ si mal viacero smartfón zariadení a chcel si ho mať všade, tak si musel postupne sa odhlasovať vždy z jedného na druhé zariadenie, čo trvalo nie málo času.

V skratke a pre predstavu si mohol využívať aplikáciu na smartfóne a popri tom v prehliadači počítača, alebo počítačovej aplikácií. Z nových informácií, tak vyplýva, že po aktualizácii verzií budeš môcť používať naraz až 4 smartfóny.

Novinka tak prinesie možnosť zapamätať si údaje v zariadení. Možno sa obávate toho, že či náhodou nestratíte vaše údaje, avšak sa nemusíte báť, pretože samotní autori aplikácie ubezpečujú svojich používateľov, že naďalej bude WhatsApp chrániť vaše konverzácie, tak ako tomu bolo doteraz. 

Na tento spôsob ochrany bude využívať end-to-end šifrovanie.

Tieto nové možnosti tak prinesú viacerým užívateľom aj WhatsApp Business množstvo plusov, keďže firemný WhatsApp bude môcť využívať viacero používateľov naraz.

Využívate často túto aplikáciu? Napíšte nám dolu do komentárov.

 

Reklama

Zdroj: Blog WhatsApp

Reklama
Share: