Obľúbená, alebo už skôr menej obľúbená aplikáciach WhatsApp si chce naspäť získať slávu. Podarí sa jej to?

Po veľkej vlne kritiky zo strany užívateľov sa chce opäť aplikácia priblížiť tomu, čo si požadujú používatelia. Podarí sa jej získať si naspäť tú slávu?

WhatsApp aplikácia začína konečne konať a chystá veľké zmeny, ktoré mali pôvodne vyvolať vlnu kritiky. V najnovšej verzii Androidu (2.21.5.14), sa tak podľa portálu GizChina môžeme tešiť na verziu, ktorá nebude len pre Beta testerov. Nová aktualizácia, tak neprinesie najnovše beta testerské fíčurky, pretože ak je aplikácia určená pre používateľov a nie testerom, tak to tam jednoducho nebude. Poďme, ale k veci čo sa zmení?

V rámci dožadovanej funkcionality budeme môcť konečne v desktopových verziách Windows 10 a macOS uskutočnovať hlasové hovory a videohovory. Najnovšia aktualizácia je už tak k dispozícii cez tento link.

Teda hádam špekuláciam je konečne koniec a v rámci desktopu sa používatelia potešia tejto novinke, ktorá bola dlho avízovaná a chcená používateľmi. Medzi ďalšie radostné miľníky obľúbenej aplikácie môžeme pripísať aj to, že pri desktopovej verzii bude používané end-to-end šifrovanie, pre všetky uskutočňované hovory.

Na záver už len pripomenieme to, že sa aj menili podmienky WhatsApp, a tak treba byť prichystaný na termín 15. máj, dokedy bude treba mať všetky nové zásady prečítané a neskôr aj odsúhlasené, pretože prichádzajú nové funkcie pre spoločnosti.

Zdroj: GizChina

Reklama
Share: