Nebaví vás už zbytočné čakanie pri počúvaní hlasovýh správ? Po novom už nebudete musieť toľko čakať.

Aplikácia chystá zmenu v počúvaní hlasových správ. Toto sa zmení

Na to, aby ste si mohli vypočuť hlasovú správu, tak aby sa vám zredukoval čas, ktorý potrebujete na vypočutie sa pár podstatných vecí zmení. Aj keď je známe to, že aplikácia bola vždy využívaná skôr pre písané slovo, avšak v poslednom čase pribúda využitie hlasových správ, ako aj videohovorov. V rámci obsahu sa využíva aj posielanie obrázkov a mnohých ďalších súborov.

Na čo sa využívajú hlasové správy?

Hlasové správy sa zvyčajne snažíme použiť vtedy, keď sa nám nechce veľa správ písať a skôr to tomu čoveku povieme. V rámci tohto, ale mnohým začalo vadiť to, že musia počúvať nekonečné správy. Nie vždy to má svoje výhody, a preto WhatsApp začína podnikať kroky voči tomu, aby počúvateľ správ si mohol skrátiť čas počúvaním. Novinkou je teda možnosť funkcie variabilnej rýchlosti prehrávania. Ako je už jasné, tak o novinke sa zatiaľ dozvedáme z beta verzie aplikácie pre Android zariadenia (2.21.6.11). V budúcnu nás teda čaká možnosť vybrania si spomedzi viacerých rýchlostných režimov prehrávania. Reč je o 1x, 1,5x a 2x.

Ak sa pozriete na snímky, tak podľa portálu WABetaInfo bude prehrávanie veľmi praktické a jednoduché. Vďaka kliknutiu si budete môcť vyberať medzi viacerými rýchlosťami.  Ak máte teda beta verziu aplikácie WhatsApp pre Android, tak si to vyskúšajte. Ostatní z nás si zatiaľ budú musieť počkať na oficiálne spustenie tejto chystanej fíčurky.

WhatsApp chystá revolúciu v zmene hlasových správ a ich prehrávania!
WhatsApp chystá revolúciu v zmene hlasových správ a ich prehrávania!

Zdroj: Wabetainfo

Zdroj: TechRadar

Reklama
Share: