Ako to v skutočnosti je. Bude to hektický prechod na niečo nové, čo možno nepoznáme? Máme sa obávať dávky nezmyselných a nezmyselne poprehadzovaných appiek? Pozrime sa bližšie na najnovšiu aktualizáciu.

Isto ste v napätí, že ako to bude celé vyzerať, ale nebojte sa. Zvykli sme si na iné zmeny, ktoré nastali, tak zvykneme si aj na tieto. Po novom od Windows 8 sa toho naozaj zmenilo. Mnoho položiek prešlo z klasického panela do aplikácie Nastavenia ( tzv. UWP).

Windows Latest upozorňuje na novinky, ktoré čoskoro nastanú. Ako sme naznačili, že čosi sa kedysi odtrhlo, tak po novom sa bude trhať ovládací panel. Z nej sa vytrhne časť Systém, ktorá vyzerá ako tá na titulnej fotografii.

Čaká nás nový Control Panel vo Windows 10
Zdroj: Windows Latest

Po novom by ste mali nové informácie hľadať v UWP nastaveniach – systém a informácie. Z praktického hladiska sa to nijako nestratí. Skôr nás to len presmeruje do iného okna. Ak ste sa zľakli, že táto novinka nastane hneď, tak sa nemusíte báť. Vyzerá to byť ťažšie než sa zdalo a teda aj táto novinka bude postupne časom ešte asi aj zmenená a popridávaná o ďalšie novinky.

Zdroj: Windows Latest

Reklama
Share: