Ak sa tešíte na nové ikonky od Windows, tak síce ešte nie sú teraz prístupné, ale čoskoro budú.

Ako sa zdá, tak nové ikonky Windows 10 budú prístupné trochu neskôr, ale predsa budú.

V rámci testovacej verzie Windows 10 build 21343 zisťujeme to, že nové viditeľnejšie zmeny v rámci Windows začínajú byť dostupné. Server WinAero prišiel na to, že ako si ich vieme spracovať a dať do štandardnej verzie Windows.

Novým spôsobom stiahnutia nových viditeľných zmien si viete stiahnuť zo stránky Msftnext, kde si stiahnete ZIP súbor, pričom v ňom sa nachádza až stovka ikoniek. Po stiahnutí tohto balíka zistíte, že v štandardnej knižnici imageres.dll nie sú, a preto treba si dať pozor pri nahrádzaní, aby sme určité ikonky nestratili. Pre lepšie a bezpečnejšie stiahnutie použite ICO súbory, vďaka ktorému si zabezpečíte bezproblémovú zámenu ikon. V rámci ICO, tak nenarušíte žiadne potrebné systémové komponenty.

Samozrejme to, ako vyzerajú teraz ikony ešte nie je finálne, a vo finálnej verzii tomu môže byť úplne inak. Pripomenieme na záver, že ak si dáte nové ikonky do vášho Windows, tak pri aplikovaní systémových adresárov si budete musieť prvky nastaviť samostatne. Pri niektorých dokonca to prejde až do zásahu adresára registrov.

 

Zdroj: WinAero

Reklama
Share: