Asi ste možno ani nevedeli o tomto priečinku a predsa tam bol. Windows 10 ho čoskoro odstráni.

Priečinok, ktorý z nás asi nikto nepoužíval je ako pre nás, tak aj pre Windows 10 zbytočný.

V 3D modelovaniu a v jeho vízii sa napokon asi nebude pokračovať, pretože bežný používateľ ho takmer vôbec nevyužije a ani nie, že nevyužije, ale skôr ho nepotrebuje. Podľa webu MSPoweruser sa tak z náhľadovej verzie systému Windows 10 Insider Preview Build 21322 dozvedáme to, že adresár, ktorý sa v našom jazyku prezýval Priestorové objekty chýba.

Tzv. 3D Skicár, tak bude síce stále možno využívať, avšak ako taký samostatný adresár zmizne zo systému, a tak ho nebudete musieť viac zobrazovať pri prepínaní si skrytých adresárov. Z dôvodu kompatibility, tak po niekoľkých verziách Windows 10 ho už nebudeme mať.

V zostavení Windows 10 21H2 sa tak v rámci bežného žívateľského rozhrania vytratí a nebude už viditeľný. Možno sa pýtate, že čo bude so súbormi, tak ako bežný používateľ, tak aj programátori budú môcť využívať naďalej Dokumenty, ako aj adresárovu štruktúru AppData.

Čo s hrami a ich uloženými súbormi?

Ak máte strach o uložené hry a ich pozície z hier, tak hry si po novom sami prispôsobia foldre, kam si budú ukladať hry. Pre všetkých t znamená to, že vízia spoločného priestoru pre všetky hry nebude a ani sa nenaplní.

Je to obrovitánska škoda, pretože mnohých z nás by to potešilo. Takto to len vyzerá tak, že mnoho z nás bude mať ešte väčší chaos v súboroch než doteraz mal.

 

Reklama
Share: