Ste fanúšikmi starých operačných systémov Windows 95 a 98? Tak možno práve táto správa vás poteší. Po novom si ich totiž spustíte cez prehliadač.

Ak máte radi nostalgiu a staré projekty, tak práve táto správa vás poteší. K nostalgickým projektom sa čím ďalej tým viac pridávajú skalní fanúšikovia.

Spoznajte, preto web EmuOS , ktorý dáva možnosť nahliadnuť do troch operačných systémov Je to úplne jednoduché. Stačí si vybrať prehliadač a ten vás cez internetový prehliadač presunie do systému. V rámci tohto webu, tam nájdete aj mnoho výbavy s preplnenou pracovnou plochou.

Pracovná plocha je plná rôznych aplikácií, ktoré sú síce v beta testovaní, avšak mali byť už podstupovať prípravy pre finálne verzie. Každopádne k histórii sa môžete vrátiť cez Skicár, Poznámkový blok, alebo aj míny. K fanúšikom sa nájde cesta aj cez Unreal Tournament. Podotýkame, že tieto systémy vám aj nabootovanie ponúkne cez pípnutie počítača.

Ak máte teda radi JavaSript, tak aj toto si v ňom zobrazíte. Ak sa pýtate, že prečo to vzniklo, tak dôvod je jednoduchý. Projekty sú primárne určené pre experimentovanie s aplikáciami.

 

Chýba vám Windows 95,98? Nezúfajte! Prichádza novinka
Chýba vám Windows 95,98? Nezúfajte! Prichádza novinka

Zdroj: ghacks.net

Reklama
Reklama
Share: