Zdá sa, že Windows prejde netradičnými zmenami. Zmeny sa dotknú redesignu dlho zaužívaných foldrov. Čo to v skratke znamená?

Dávnejšie sa menili ikony Prieskumníku a vtedy neprebehla žiadna podstatná zmena, jediné čo sa zmenilo bol iný odtieň žltej. Bude tomu opäť raz tak?

Z obyčajne žltej sa odrazu stala dávnejšie žltá krikľavejšia. Tento odtieň spôsobil mnoho nových zmätkov v systéme. Niečo podobné sa dialo z prechodu Microsoft Plus! na Windows 95.

Ako už zmieňuje web Neowin, tak nové snímky Windows 10 by mohli dostať úplne nový nádych. Ako sa uvádza Fluent nádych. Tento dizajn je už dlho očakávaný a podľa všetkého si na neho ešte počkáme. Systém, ktorý sa totiž dlhodobo prerába a následne opravuje potrebuje nejaký ten čas, keďže spraviť všetky správne kroky nie je naozaj jednoduché. Ak si isto pamätáte, tak v minulosti už len prechod s Prieskumníkom spravil nemalé problémy pri zmene vyhľadávacieho políčka.

Nové grafické zmeny v Prieskumníku si tak budeme môcť možno už vychutnať od verzie Windows 10 Insider Preview build 21343. Treba ale myslieť na to, že toto označenie je zatiaľ len vo vývojárskej verzii a plnohodnotná zmena príde až ku koncu jesene 2021.

Windows chystá redesign svojich priečinkov! Ktoré to budú?
Windows chystá redesign svojich priečinkov! Ktoré to budú?

Zdroj: Neowin

Reklama
Share: