Xbox uviedol na trhu novinku pod názvom Elite controller, čo znamená v preklade Elitný ovládač série 2. V mnohých krajinách sa začne čoskoro predávať a vy sa na neho môžete naozaj tešiť, pretože bude predstavovať niečo čo doteraz hráči nemali možnosť si vyskúšať, alebo nejak inak zažiť.

Nový Xbox Elite controller série 2 spustil predaj v mnohých krajinách sveta. Za cenovku približne $179.99 alebo £159.99 si budete môcť dovoliť ovládač, ktorý splní vaše najväčšie očakávania. Xbox Elite prinesie nové možnosti v podobe prídavných ovládacích páčiek, rýchlejších reakčných spodných tlačidiel, ako aj pretransformované celé vnútro ovládača. Pre hráča prinesie zážitok, na aký nikdy nezabudne.

Xbox Elite bezdrôtový ovládač série 2 prinesie množstvo kustomizovatelných možností, ktoré si hráč doteraz nemohol na bežnom ovládači dovoliť. Vďaka novým technológiam v ovládači si budete môcť prenastaviť aj ovládacie prvky a umiestnenie toho, že čo kde máte.

 

Nový grip na ovládači zabezpečí nešmýkanie ovládača v rukách pri náročnom hraní hier. S gripom bolo pridaných aj zopár ďalších kustomizovatelných páčiek, ako aj zopár ďalších páčiek zo spodu ovládača, pre možné lepšie ovládanie hier. Dokopy máte možnosť aktuálne hrať s 6. páčkami. Tieto páčky vám prinesú až 30 nových možností hrania hier, aby ste sa mohli cítiť naozaj ako profík. S týmto ovládačom budete môcť hrať aj vaše hry na Windows 10.

 

Ak si chcete zakúpiť nový ovládač medzi prvými, tak tu máte link  by following the link here. Ak si ho náhodou nebudete môcť ešte práve teraz zakúpiť, tak sa nebojte, pretože pod Vianočný stromček bude čoskoro dostupný.

Zdroj: TU

Reklama
Share: