Už dávno nie je tým Xiaomi, čím kedysi bolo považované. Už to je skôr spoločnosť, ktorá udáva trendy a snaží sa priniesť to najlepšie do najlepšej triedy smartfónov.

Xiaomi Mi 10 má byť údajne smartfónom, ktorý sa chce votrieť do najlepšej triedy smartfónov na trhu.

To, že Xiaomi Mi 10 sa to podarilo, naznačil najmä model Mi 10 Ultra, ktorý mal schopnosť 120 W nabíjania. Aktuálne všetky informácie naznačujú tomu, že najnovší smartfón od značky Xiaomi má priniesť až 200 W nabíjanie.

Toto tvrdenie priniesol portál GizChina, ktorý sa na túto informáciu odvolal. Nové nabíjanie by tak malo prísť s novou sériou Mi 11, ktorá zatiaľ nemá predstavený takýto spôsob rýchlo nabíjania. Momentálne informácie skôr vravia o implementovaní 55 W technológii, ktorá bude kompatibilná s nabíjačkou v balení.

Kedy môžeme očakávať 200 W nabíjanie?

200 W nabíjanie môžeme už asi očakávať pri modeli Mi 11 Ultra.

Pozrime sa ešte na jeden smartfón. Potencionálnym smartfónom, ktorý by mohol mať podobné nabíjanie je aj Redmi K40. Samozrejme, že takéto nabíjanie bude prínosom. Reálne, ale z praxe vieme už teraz to povedať, že ak má batéria 5 000 mAh, tak pri 50 W rýchlo nabíjaní to je veľmi praktické už teraz. Kto vlastne bude potrebovať viac? Budúcnosť odhalí všetko a scenáre sú rôzne. Nechajme sa teda prekvapiť.

Zdroj: GizChina

Reklama
Share: