Tak je to naozaj pravda. Xiaomi predstaví ešte do konca roka nové inteligentné hodinky, ktoré ponesú názov Redmi Watch a budú predstavené po boku Redmi Note 9 5G. Poznáme ich dátum predstavenia.

Deň kedy uzrú svetlo sveta nové hodinky od čínskej spoločnosti sa blíži

Redmi Note 9 a Redmi Note 9 Pro sa môžu tešiť na parťáka. Nimi budú nové hodinky Redmi Watch, ktoré by mali byť spolu so spomínanými smartfónmi predstavené už 26. novembra. Spoločnosť tak ide naplniť to čo už dlho avizovala.

Ako sa povráva, tak nové hodinky Redmi Watch by mali obsahovať 1,41-palcový dotykový displej, ktorý prinesie aj zaujímavé atraktívne špecifikácie. Aktuálne nesú hodinky označenie REDMIWT01 pričom už septembri boli sponzorované na MIIT ako aj hodinky Mi Watch Lite REDMIWT02 sa objavili u UL (Demko) certifikácii.

Ako isto vieme, tak FCC odhalil, že Mi Watch budú obsahovať 230 mAh batériu, pričom budú kompatibilné ako s Android, tak aj iOS. V základe by tam nemalo chýbať ani GPS, fitness režim, ako ani automaticky regulovaný jas displeja ako aj 24-hodinové sledovanie srdcového tepu. Odolné by mali byť pri vode na úrovni 5ATM a dokonca by mali rozpoznávať aj plavecký štýl.

Stačí si už len počkať a čoskoro nás teda čakajú skvelé hodinky a mnoho ďalších produktov.

Zdroj: GizChina

Reklama
Reklama
Share: