Zdá sa, že Xiaomi sa hecne. Predstaví novinku, ktorá bude niesť aj skvelú cenu.

Predstavenie nového modelu od Xiaomi sa nezadržateľne blíži a nový model série Mi 10 s novým čipsetom Snapdragon 870 bude už čoskoro predstavený.

Nové oficiálne tvrdenia rozprávajú o tom, že Xiaomi svoj nový model uvedie na trh už 10. marca a s ním bude novinka niesť označenie Xiaomi Mi 10S. Podľa aktuálnych informácií by novinka mala obsahovať až 108 Mpx fotoaparát, ktorý bude rovnaký ako je tomu pri Mi 10 Ultra, pričom povráva sa o tom, že sú v ňom viditeľné rozdiely než pri iných zariadeniach a teda nejedná sa len iba o rebrandovaný telefón, ktorý nesie novú výbavu.

Novinka Xiaomi Mi 10S by mala podľa všetkého mať štyri objektívy, pričom ako sme vyššie spomínali, tak bude mať 108 Mpx fotoaparát (hlavný). K tomuto vybaveniu dostane aj základný LED blesk, ale pozor! Zariadenie nebude mať v sebe periskop – teda podľa tejto informácie bude mať prichystaný jeden širokouhlý, makro, ultraširokouhlý a hĺbkový fotoaparát.

V rámci displeja by novinka mala poniesť zaužívanú AMOLED technológiu, ktorá bude mať k dispozícii zabudovaný skener odtlačkov prstov (nikde inde na zariadení sa nenachádza žiadna čítačka – dedukcia). V displeji by novinka mala mať aj otvor pre selfie kameru, ktorá bude umiestnená na ľavej strane.

Na záver sa pozrieme na to, že Xiaomi Mi 10S  poženie už vyššie spomínaný čipset Snapdragon 870 a až 5 000 mAh batériu, ktorá ponúkne rýchlo nabíjanie.

Xiaomi uvedie na trh svoj nový smartfón Mi 10S!
Zdroj: GSMArena

Zdroj: GSMArena

Titulný obrázok: PlayFulDroid

Reklama
Share: