To čo Xiaomi pred pár dňami avizovalo, že vydá nové pokračovanie obľúbených Mi Smart Band, tak to aj dodržalo. Novinka s názvom Xiaomi Mi Smart Band 3i, síce nie sú Mi Band 4, ako sa očakávalo, ale aj tak vás tieto hodinky potešia.

Spoločnosť Xiaomi dnes uviedla na trh nové Xiaomi Mi Smart Band 3i, ktoré síce nie sú Mi Smart Band 4, avšak aj tieto hodinky vás dokážu učarovať. A prečo?

Novinka od Xiaomi prichádza s primárnou cenou 25 dolárov na Indickom trhu. To znamená, že tieto hodinky sa chcú postaviť do rady, kde prinesú len malé fíčurky. Keďže hodinky prichádzajú s naozaj nízkou cenou, tak náramku bohužiaľ chýba jeho primárna funkcia, ktorá by už v dnešnej dobe nemala chýbať a je ňou zariadenie pre monitorovanie srdcovej funkcie.

 

 

Xiaomi Mi Smart Band 3i

Dosť bolo negatív. Pozrime sa, že čo všetko prináša tento nový skvost. Inteligentný náramok prichádza s 0,78 palcovým AMOLED displejom s rozlíšením 128 x 80 pixelov s kapacitným dotykovým tlačidlom. Náramok prináša so sebou aj funkciu, ktorou je upozornenie na prichádzajúci hovor, alebo upozornenie notifikáciami. To ako stratil tento náramok monitor srdcového tepu, tak aspoň nestratil počítadlo krokov, kalórií, ani ako monitor kvality spánku či upozornenie pri dlhšom sedení. Aktuálna vodeodolnosť je do 5 ATM / 50m. Na jedno nabitie by hodinky mali vydržať na jedno nabitie 20 dní v závislosti od používania. My sami v redakcii vlastníme Mi Smart Band 3 a vieme, že baterka na starších hodinkách vydrží aj bez problémov 2 a pol týždňa. Kapacita batérie novinky je 110 mAh, pričom jej nabitie trvá cca 2,5 hodiny.

 

Xiaomi Mi Smart Band 3i

Inteligentné hodinky sú vybavené Bluetooth 4.2 a budú kompatibilné so všetkými zariadeniami s Android od 4.4 a vyššie, ako aj s operačným systémom iOS 9.0 a vyššie. Náramok prichádza na trh v čiernej farbe.

Aktuálne, ale ak ste sa potešili, že si budete môcť hodinky kúpiť, tak vás musíme sklamať, pretože sú určené pre Indický trh. Ich cena v prepočte na normálne doláre je 18 dolárov. Pred objednávky začínajú už dnes. Na záver, že ak ste sa zaregistrovali na akciu RunWithMi od Xiaomi (1.december) tak tieto hodinky môžete získať zadarmo, ak dokončíte celý beh, chôdzu, alebo maratón. Tak čo idete do toho?

Zdroj: Gizmo China

Titulný obrázok: Hindustan Times

Reklama
Share: