Nová Motorola RAZR natoľko zaujala, že sa ju v najbližšej dobe pokúsi doplniť svojím novým inteligentným smartfónom spoločnosť Xiaomi. Xiaomi chystá údajne vlastné „véčko“

Patent, ktorý má v rukách spoločnosť Xiaomi je pomerne dosť odvážny. Xiaomi sa nechalo inšpirovať novinkou od spoločnosti MOTOROLA a jej novým modelom RAZR. Z uniknutých snímok patentovej agentúry CNIPA je poodhalené rúško tajomna, a tak to vyzerá, že Xiaomi chystá smartfón do tvaru „V“.

Zatiaľ to vyzerá, ale tak že patent Xiaomi je od Motorola Razr odlišný. Patent od Xiaomi otvára dvere a ukazuje štvorec telefónu s pomerne vysokým pomerom strán. Vyzerá to tak aj, že pri uzatvorenom stave sa bude jednať o obdĺžnikový displej s dualným fotoaparátom.

 

zdroj: TigerMobiles

 

Zatiaľ, ale nečakajte, že tento model bude presne takto vyzerať. Už mnoho krát sme sa uistili, že patentové nákresy niesú nikdy 100%tné. Avšak vidno na obrázkoch, že Xiaomi sa nechalo učarovať novinkou od Motorola a je dosť pravdepodobné, že čoskoro pribudne niečo nové na trhu.  Zatiaľ sa však necháme prekvapiť a uvidíme či sa značky priklonia k podobnému dizajnu ako má Samsung Galaxy Fold, alebo Huawei zostane pri niečom podobnom ako je Huawei Mate X.

Zdroj: GizmoChina, TigerMobiles

Titulný obrázok: XiaomiToday

Reklama
Share: