Ak ste si všimli dizajnovú zmenu v sekcii Youtube komentárov, tak nie ste jediný. Toto sa chystá Google v Youtube zmeniť!

Spoločnosť Google sa už dlhší čas pohráva s myšlienkou, že zmení Youtube sekciou komentárov. Táto mala povšimnuteľná zmena sa už dlhší čas odohrávala.

Ak ste si všimli zmenu sekcie komentárov už v apríli minulého roku, tak ste neboli jediný. Google naozaj vtedy začal uvažovať nad niečim novým. Táto zmena sa dotýka najmä aplikácie, ktorá je v Android zariadeniach, pričom Google testuje už nejakú tú chvíľu nových možností pridávania komentárov. V rámci noviniek sa teda chystajú rôzne variácie zverejnenia príspevku bez priameho vstupu do sekcie komentáre.

Aktuálne zmeny sa dajú už nejakým spôsobom vnímať u niektorých používateľov, avšak tieto zmeny sa zatiaľ podľa všetkého neviažu na nejakú konkrétnu verziu aplikácie. Všimli ste si už možnosť zobrazenia najlepšie komentára s poľom, kde viete zadať vlastný text plus máte k nemu aj tlačidlo pre zobrazenie viacerých komentárov k nemu.

Iný redizajn nás naopak zoberie do sveta, kde sa iba prepína ikona rozšírenia s dvomi šípkami, ktoré smerujú nahor a nadol, čím sa vlastne „Zobrazí všetko“. Pri ďalšej verzii si musíme všimnúť verziu, ktorá pridáva uverejnenie komentáru, bez toho aby ste museli zdieľať komentár s komunitou.

Aktuálne nevieme povedať, že ktorá verzia bude tá skutočná, ale časom sa to určite dozvieme. Všetko je momentálne v rukách samotného Google, ktorý chystá túto veľkolepú novinku pre používateľov Youtube.

Reklama
Share: