Youtube možno obsahuje viacero experimentov než sa na prvý pohľad zdá. Nové experimentálne funkcie budú čoskoro dostupné pre širokú verejnosť. Čo všetko v nich bude?

Občas sa stane, že našej pozornosti ujdú funkcie, ktoré sú v aplikácii, alebo aj nie sú jasne viditeľné. Pre mnohých používateľov Youtube prichystal funkcie, ktoré ale nie sú bežné. V rámci Youtube predplatného sa vám tieto funkcie otvoria. Nové funkcie viete nájsť na adrese youtube.com/new.

Po novom nedokončené funkcie, ktoré časom budú dostupné, tak budú tu len pre Youtube Premium používateľov. Ako stránka informuje: „Členovia Premium môžu skúšať funkcie, na ktorých pracujeme, ale to len na obmedzený čas. Podeľte sa s nami o vaše pripomienky a dotvorte s naši našu Youtube komunitu.“

Youtube začína experimentovať
Zdroj: YouTube

Aktuálne sú dostupné tri funkcie

Prvou je hlasové vyhľadávanie v prehliadači Chrome. Druhou sú filtre pre tém jazykov a treťou ďalšie možnosti prehrávania pre iOS aplikáciu. Z doteraz nezistených príčin nás, ale zaráža to, že prečo sa Youtube rozhodol skryť tieto inovácie pod Premium. Ako je totiž známe, tak Youtube pravidelne testuje funkcie v obmedzenom rozsahu na strane servera, kde si viete bežne nájsť tieto funkcie úplne zadarmo.

Samozrejme nezúfajte. Ak sa na testovacom servere objaví funkcia, ktorá je úspešná, tak je možné, že sa časom dostane aj k bežným užívateľom.

Zdroj: AndroidPolice

Reklama
Share: