Časy TikToku sa krátia? Môže toto znamenať oveľa väčší konkurenčný boj? Youtube prichádza s revolučnou novinkou

Platforma pomaly, ale isto zavádza novú atraktívnu funkciu pomocou, ktorej sa chce priblížiť k populárnemu TikToku.

Aktuálna novinka v platforme Youtube začína na svetlo sveta uvádzať vo svojich beta verziách Youtube Shorts. Tzv. Shore sa momentálne nachádzajú na území USA, avšak čoskoro sa rozšíri globálne. V akom stave ale je, aktuálna funkciu, je si povedzme na rovinu. Youtube pracuje na funkcii už 12 mesiacov, teda podľa všetkého už stabilná verzia by mala byť veľmi blízko k odpublikovaniu.

Tak ako je jasne viditeľné vo svete, tak už v rannej beta verzii sa začína čím ďalej tým viac dariť, keďže má už viac, než 3,5 miliardy zhliadnutí, čiže po novom sa krátke videá začínajú blížiť čím ďalej k tým viac používateľom. Pozrime sa zatiaľ na realitu, ktorá ukazuje, že prečo je TikTok tak obľúbený. Ako je už známe, tak platforma má viac než 1 miliardu aktívnych používateľov mesačne.

Ako sa dostanete k funkcii Youtube Shorts?

Ak si ju chcete začať používať doma, tak bude to dlhá cesta. Pre sprístupnenie tejto funkcie totiž budete musieť mať povolenie zo strany Google, ktoré nie je jednoduché získať. Pokiaľ vlastníte aplikáciu už, tak nezabúdajte, že na vstup do nej budete musieť mať vždy aktuálne dostupnú verziu aplikácie..

Reklama
Share: